neděle 24. května 2015

Deník stážistů - Den 5. - Červený koberec bez celebrit

Včera jsme se konečně vydali do Francie, konkrétně do Cannes na filmový festival a ačkoliv jsme nakonec byly s holkami trochu zklamané, výlet to byl skvělý a počasí se vyvedlo.
Do Cannes jsme přijeli kolem půl dvanácté a Evka s Domčou, které měly ten den průvodcování, nám řekly něco o městě a taky o festivalu. Poté jsme se vydali po promenádě až ke stanům a filmovému paláci.


Když se zavelel rozchod okamžitě jsem holky hnala k suvenýrům, kde jsme si nakoupily pár drobností a já sehnala magnetky, bez kterých bych asi neodjela. Rozhodly jsme se, že se projdeme kousek dál, a že nebudeme jenom stát před červeným kobercem a čekat, kdy se někdo objeví a tak jsme si koupily ledovou tříšť se kterou jsme si sedly na obrovské kameny a užívaly si sluníčka. Teda užívaly jsme si do té doby, dokud tam Míši nespadl telefon a my ho nezačaly mezi kameny hledat, ale bez vzrůša by to nebylo ono.

Nakonec jsme ale stejně skončily u červeného koberce, vyfotily pár fotek a čekaly, jestli se někdo objeví, a když nás bolely nohy, šly jsme se posadit a při cestě zpátky se ještě stavily na zmrzlinu, o které jsem mluvila minimálně hodinu a spolu s magnetkami patřila do seznamu věcí, bez kterých neodjedu. 

A co Vy? Sledujete události v Cannes? Chtěli byste se tam podívat? 

Žádné komentáře:

Okomentovat