středa 20. května 2015

Deník stážistů - Den 2. - Poprvé na pláži a jediné v moři

Dnes píšu již podruhé, což je trochu zvláštní, protože jsem Vám právě vypsala, co jsme dělali včera, ale tak nějak vím, že pokud Vám neřeknu, co jsme dělali dnes, už se k tomu nedostanu.

Vstát ráno v osm byla příjemná změna oproti rannímu vstávání do školy a snídaně ve formě švýcarského stolu zase skvělým začátkem dne. Jako první jsme si popovídali o tom, co nás čeká, co nesmíme a co můžeme a dozvěděli jsme se, že dnešní den je naprosto volný a můžeme dělat co chceme.
S holkami z pokoje jsme se vydaly na vycházku a protože bylo zamračeno a celkem zima, pořádně jsme se oblékly. Došly jsme k moři a nadšeně u něj točily videa a fotily selfie, zatímco se postupně rozjasňovalo a oteplovalo.

Vlny jsou tady dnes opravdu velké, dokonce víc, než jsme čekaly a tak jsem já i Sárka skončily s botama pod vodou a s nohavicemi od soli, ale ani to nás neodradilo od procházky kolem pláže a také po molu.
Po obědě, který byl mimochodem opravdu sytý (Nepochopím, proč mají Italové jako předkrm těstoviny, vždyť je to jako hlavní jídlo. A ano napsala jsem špatně panna cottu :D), jsme chvíli lenošily a nakonec se zase vydaly na pláž, ale tentokrát v plavkách, s ručníkem a s botami, kterým voda nevadí, a rozhodly jsme se, že je na čase chytat bronz (Nebo u Sárky červeň no. :D).

Nakonec jsme neodolaly a vlezly do moře. Bylo studené, ale čím déle jste tam byli, tím méně se vám chtělo ven, a tak jsme byly jediní dva lidé v moři na celé pláži a s jekotem, jež přišel pokaždé, když se přiblížila vlna, jsme pobavily celou pláž.

Žádné komentáře:

Okomentovat