středa 20. května 2015

Deník stážistů - Den 1. - Alpy a moře v jeden den?

Dnes (A taky dalších pár dní.) to bude trochu cestovní a taky informační. Včera jsme se totiž spolu s dalšími děvčaty a panem ředitelem vydali na cestu za naší vysněnou stáží do Itálie.
A jak to celé probíhalo? Vyjeli jsme kolem šesté hodiny ráno a zatímco mámy (babičky, tátové atd.) nám smutně mávaly do auta, my se culili a těšili se na cestu, která nám dohromady zabrala 14 hodin jízdy, 2 zastávky na čůrání, 2 zastávky na nabrání benzínu a 2 umytí předních skel, na kterých se však po chvíli zase objevily šmouhy. 
Když se ale rozepíšu, tak cesta byla nádherná. Průjezd Rakouskem stál za to. Větrné mlýny, zelená příroda a to nemluvím o chvíli, kdy jsme se dostali do Alp a viděli všechnu tu krásu.
Italská část Alp byla velmi podobná té Rakouské, ale přišla mi více skalnatá a nejvíce zajímavý byl příjezd k moři, kdy se k vám z jedné strany nakláněly vysoké hrubé skály a z druhé na vás šumělo moře. 

Menším šokem pro nás byly pokoje, ve kterých se nám při první chvíli nelíbilo. Jsou malé, těsné a do sprchového koutu musíte vlézt v botách, abyste se nemuseli být, že něco chytíte, ale dnes jsem se já osobně probudila a pokoj najednou nevypadal tak zle, zvlášť, když v něm netrávíte skoro žádný čas.
To je asi z prvního dne vše. Přijeli jsme na hotel, vytahali kufry na recepci, odkud jsme se svezli výtahem a s trochou obav a smíšenými pocity jsme všichni usnuli, zvědaví, co nás čeká dál.

PS: Videa budou přidána později. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat