sobota 21. března 2015

Fanouškování v Olomouci


Dnešek byl pro mě skvělým zážitkem. Sárka měla zápas na domácí půdě (Což pro ni znamená v Olomouci.) a my se s mou druhou kamarádkou Lucinkou rozhodly, že ji podpoříme, zafandíme si a uděláme si takový malý výlet, abychom celý víkend netrávily jenom doma u PC a neměly důvod si stěžovat, že na Vsetíně není nic k vidění.

Vyjely jsme lehce po sedmé ráno, takže například já musela vstávat dřív, než normálně vstávám do školy, a jo je to tak nepříjemné, jak to zní. Ale cesta byla příjemná a i navzdory naší rozespalosti jsme si skvěle popovídaly.

 Koukly jsme se na část prvního zápasu (Viděly bychom ho celý, ale tak trochu jsme si to nevypočítaly a přišly, až před začátek druhé třetíny.), který skončil remízou a došly si pro kafčo do večerky, na kterou jsme vlastně narazily náhodou. A stejně náhodou jsme prý potkaly člena ze skupiny Koblížc!, což Vám ovšem nemůžu potvrdit, jelikož jsem byla vprostřed určitě velice důležitého vyprávění a nevnímala okolí.

Vrátily jsme se s kávou a najezené a první věc, co jsme po spatření Sárinky udělaly, byly selfie. Opravdu hooodně selfie. Žádné "Hrála jsi dobře." nebo "Gratuluju k remíze."... Prostě jsme se vrhly na pózování a kouzlení úsměvů před objektivem.

A pokračovaly jsme i bez Sárky, zatímco se ona chudák šla rozběhávat.

Ale po chvíli jsme se zachovaly, jako správné fanynky a šly si vykřičet hlasivky. Aby taky ne. Stálo to za to a výhra 13:1 nám všem zlepšila náladu. Teda kromě soupeřů, že ano, ti moc nadšení nebyli.


O přestávkách jsme se vážně nenudily.
video

Nakonec jsme dojely na nádraží, zjistily že máme spoustu času a trochu se prošly po okolí.

A když jsme si konečně sedly, tak nám do toho začala hrát hudba kdo ví odkud...
video

Tak to byl můj den. Chtěla bych poděkovat za úžasnou sobotu,na kterou budu vzpomínat ještě dlouho, zároveň se omluvit za horší kvalitu fotek a zeptat se Vás:
Jaká byla Vaše sobota? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat